POMOC PRAWNA

O NAS

Zakładanie spółek oraz kompleksowa pomoc prawna

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w interpretacji zawiłych przepisów prawnych z obrębu kodeksu spółek handlowych. Oprócz pomocy w rejestracji spółek, przygotujemy niezbędne dokumenty do powołania spółki z. o. o, m.in. oświadczenie o wniesienie kapitału, listę wspólników, oświadczenie o adresach członków zarządu i zgodzie na objęcie funkcji zarządu, oświadczenie, że spółka nie jest cudzoziemcem w rozumieniu ustawy o nabywaniu nieruchomości przez cudzoziemców. A także bardziej skomplikowanych wzorów umów takich jak umowa pożyczki wspólnika spółki, uchwała zarządu spółki, umowa powiernictwa udziałowego czy protokół zgromadzenia wspólników.

Każdy klient, który się do nas zgłosi może liczyć nie tylko na pomoc w uzupełnieniu skomplikowanych dokumentów, ale także doradzimy mu jaki rodzaj prowadzenia działalności będzie dla niego korzystny. Pomagamy w optymalizacji podatkowej przedsiębiorstw, spółek oraz grup kapitałowych. Preferujemy tylko legalne i skuteczne metody, które pozwolą państwu osiągnąć zamierzone cele biznesowe.

Nasz zespół tworzą tylko to doświadczeni prawnicy, którzy zapewnią profesjonalną pomoc w zakładaniu spółki oraz późniejszą kompleksową obsługę prawną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
circle.png