BIURO WIRTUALNE WARSZAWA

PRESTIŻOWY ADRES W SAMYM CENTRUM WARSZAWY


SKYOFFICE
Dlaczego biuro wirtualne SkyOffice?

Biuro Wirtualne SkyOffice Warszawa

to świetne rozwiązanie dla osób poszukujących prestiżowej lokalizacji swojej firmy. Tylko u nas rejestracja firmy w samym centrum Warszawy, a do tego w jednym z najlepszych biurowców klasy premium. Takie rozwiązanie pozwoli państwu zminimalizować koszty prowadzenia firmy związane z utrzymaniem biura oraz zatrudnieniem personelu. W ramach naszej obsługi świadczymy kompleksową obsługę administracyjną. To niespotykana okazja, aby wznieść swój biznes na wyższy poziom.

SKYOFFICE Biuro Wirtualne Warszawa Wieżowce

Na czym dokładnie polega współpraca z biurem wirtualnym w Warszawie – SkyOffice?

Decydując się na współprace z nami, otrzymacie państwo prestiżowy adres do zarejestrowania swojej firmy w nowoczesnym apartamentowcu Żurawia 6/12. Gdy klient sprawdzi państwa firmę od razu ekskluzywny adres pozwoli wywrzeć na nim dobre pierwsze wrażenie. To pewny i sprawdzony model biznesowy, świadczący o tym, że biura wirtualne w centrum miasta Warszawy są skutecznym rozwiązaniem.
SKYOFFICE Biuro Wirtualne Warszawa Pałac Kultury

Wirtualne Biuro Po Co To Mojej Firmie?

Na rynku pojęcia biura wirtualnego jest stosunkowo nowym określeniem, ale za to już mocno praktycznym. Możliwość korzystania z elitarnego adresu to świetna opcja dla nowopowstających firm czy podmiotów już istniejących, które na codzień nie potrzebują stałej przestrzeni biurowej. Wirtualne biuro SkyOffice w Warszawie zapewnia kompleksową obsługę korespodencji, nie tylko odbiór państwa poczty, ale także możliwość przesłania skanów, bądź wysyłki dokumentów na wskazany adres.

Nasze wirtualne biuro znajduje się w samym centrum w Warszawie, co sprawia, że dla osób mieszkających tutaj jest to też dobra okazja do odebrania korespodencji w naszym biurze osobiście.

Jednym słowem prestiż, wygoda, niskie koszty i doskonała lokalizacja – Centrum Warszawy to zalety, jakie może zaoferować państwu biuro wirtualne – SkyOffice.

Dlaczego warto korzystać z biura wirtualnego?

Ochrona prywatności

doskonała opcja dla osób, które nie chcą podawać swojego adresu zameldowania, bądź zamieszkania swoim klientom. Do tego adres w samym centrum miasta jest dobrą opcją dla osób, które z powodzeniem mogą odbywać spotkania na mieście.

Bezpieczeństwo

Dla wiele osób rejestracja podmiotu gospodarczego w stolicy to rzadsze kontrole ZUS i US, Wielu naszych klientów postanowiło przenieść swoją firmę właśnie z tego powodu.

Praca zdalna

Świetny wybór dla wszystkich osób, które pracują zdalnie, a także nie posiadają stałego biura, dzięki nam możesz pracować skąd tylko chcesz, a to my odbierzemy za Ciebie Twoją korespodencję, a następnie przekażemy Ci ją pod wskazany adres.

Pełna obsługa korespodencji

Jeśli często Cię nie ma, a odbiór poczty jest dla Ciebie wyznaniem to kolejna zaleta wyboru biura wirtualnego SkyOffice Warszawa. Nasz zespół powiadomi Cię o nowej korespodencji, a także prześlę skan dokumentów czy wyślę kurierem na wskazany adres. Jest to niezbędna pomoc z naszej strony.

Prestiżowy wizerunek

W niektórych branżach odpowiedni wizerunek jest motorem napędowym do skutecznych negocjacji z klientem, dlatego tylko SkyOffice oferuje najlepszy adres biura wirtualnego w Warszawie.

LOKALIZACJA

Biuro wirtualne SkyOffice Warszawa zlokalizowane jest w prestiżowym budynku przy ul. Żurawiej 6/12 w Warszawie. Siedziba naszego biura znajduje się na VII piętrze.

ZAREJESTRUJ FIRMĘ W 3 PROSTYCH KROKACH

Wybierz pakiet

Wybierz pakiet Wirtualnego biura, który jest najbliżej Twoich potrzeb

Wypełnij formularz

Przejdź do formularza online i opłać biuro

3.

Podpisz umowę

100% zdalnie, w ciągu 10 minut od przesłania dokumentów


PAKIETY

Sprawdź ofertę naszego biura wirtualnego i wybierz najlepszy pakiet dla swojej firmy.

Forma rozliczenia

Roczna

Miesięczna

Podstawowy

59 / 99 zł

Plus

79 / 149 zł

Premium

99 / 199 zł

Pierwsze ceny są cenami miesięcznymi brutto przy płatności z góry, drugie ceny są cenami miesięcznymi przy płatności co 30 dni. Podane ceny są cenami całkowitymi.

  • Dane kontaktowe
  • Wybór pakietu
  • Podsumowanie płatności

Dane udziałowców (Imię Nazwisko, Adres zameldowania, PESEL)

SPOSÓB OBSŁUGI


FAQ

Tak, jak najbardziej.

Proszę najpierw wybrać pakiet, uzupełnić formularz online, opłacić usługę. Następnie zgłosić spółkę w systemie CEIDG lub KRS wykorzystując nasz adres. Kolejno otrzymasz umowę na podany adres mailowy, prosimy o jej uzupełnienie oraz skan.

WAŻNE! Nie zwlekaj z podpisaniem umowy, ponieważ dopiero po jej zawarciu otrzymamy upoważnienie do odbioru Twoich przesyłek m.in. z Sądu, KRS, CEIDG, itd.

Fakturę VAT otrzymasz od razu po rejestracji firmy, którą bezproblemowo wrzucisz w koszty.

Nasz zespół chętnie doradzi państwu jaki rodzaj formy prawnej wybrać czy będzie to sp. z. o. o, spółka komandytowa, akcyjna, zwykła działalność gospodarcza, a może stowarzyszenie, bądź fundacja.

Pomoże także jaki rodzaj opodatkowania wybrać, co pozwoli znacząco obniżyć obciążenia podatkowe. Jesteśmy specjalistami w zakresie prawa gospodarczego, 

Wirtualne biuro jest to usługa polegająca na wynajęciu adresu rejestracyjnego dla firmy oraz pełnej obsłudze korespondencji przychodzącej.

Skierowana głównie do przedsiębiorców prowadzących spółkę, działalność gospodarczą, fundację, stowarzyszenia i inne podmioty prawne.

Adres państwa firmy będzie Żurawia 6/12, 00-503 Warszawa bez żadnych dodatkowych oznaczeń lokalu lub skrzynki pocztowej.

Żaden z naszych klientów korzystających z usług naszego biura nie dostał odmowy do rejestracji VAT / VAT-UE.

Urząd skarbowy ma obowiązek zarejestrowania każdego podmiotu do VAT. Rejestracji może odmówić tylko (zgodnie z art. 96 ust. 4a ustawy o podatku towarów i usług z dnia 11 marca z 2004 roku) w przypadku:

– błędnie uzupełnionych danych umieszczonych w formularzu rejestracyjnym,
– braku podmiotu,
– braku możliwości kontaktu,
– braku odbioru wezwań oraz  stawienia się podmiotu na wezwania naczelnika Urzędu Skarbowego,
– przy orzeczeniu wydanym przez sąd o zakazie prowadzenia działalności gospodarczej

Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na korzystanie z usług wirtualnego biura. Głównymi zaletami są:

– redukcja kosztów prowadzenia działalności,
– pełna obsługa korespondencji,
– prestiżowy adres,
– obsługa prawna i księgowa w jednym miejscu.

 

Trzeci Urząd Skarbowy Warszawa-Śródmieście

ul. Lindeya 14

02-013 Warszawa

 

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie

XIII Wydział Gospodarczy KRS

ul. Czerniakowska 100

00-454 Warszawa

 

 

1 Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie

ul. Senatorska 6/8

00-917 Warszawa

KONTAKT
Formularz rejestracyjny